Bulgaristan Türklerinin Özgür Sesi
HABERLER

[2019-09-10]

Ardino-Cebel Yerel Girişim Grubu Derneği, hibe sözleşmesi imzaladı

Ardino-Cebel Yerel Girişim Grubu Derneği, hibe sözleşmesi imzaladıArdino (Eğridere)-Cebel (Şeuhcuma) Yerel Girişim Grubu Derneği Başkanı Müh. İzzet Şaban, Devlet Tarım Fonu ve Cebel’den Rayan Şirketi Sahibi Radko Paşov, 2014-2020 dönemi için İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Programınca Ardino-Cebel Toplumların Önderliğinde Yerel Gelişim Grubu Gelişim Stratejisi çerçevesindeki ¹ BG06RDNP001-19.027Prosedürü - 4.1 Tarımsal İşletmelere Yatırım Desteği Tedbiri kapsamında bir projeye hibe desteği sağlanması için üç taraflı sözleşme imzaladılar.

İzzet Şaban,”Proje yararlanıcısı Rayan Şirketi, “Vılkoviç Köyünde Buzağı Barınağı Bulunan İnek iftliğinin Modernizasyonu İçin Teçhizatlar” isimli projenin finanse edilmesi için başvurdu. Proje faaliyetleri gerçekleştirildikten sonra şirkete 83 677,30 leva tutarında hibe desteği verilecek. Başvuru sahibi projeye 55 784,87 leva katkı payı sağlayacak. Başvurusu onaylanan diğer yararlanıcı adaylarıyla da bu tedbir kapsamında sözleşmeler imzalamayı bekliyoruz” diye belirtti.

Güner ŞÜKRÜ

Kaynak: Kırcaali Haber

Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1600
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« GERİ DÖN

All Rights Reserved © 2006-2017    "SENİ MEDYA" FİRMASI