Bulgaristan Türklerinin Özgür Sesi
HABERLER

[2021-01-14]

Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, bütçe görüşmelerine devam ediyor

Cebel Belediye Başkanı Necmi Ali, bütçe görüşmelerine devam ediyorCebel (Şeyhcuma) ilçesinde yer alan 44 yerleşim yerinin sakinleri, 2021 bütçe taslağı hakkındaki görüşlerini açıkladı. Belediye Başkanı Necmi Ali ve ekibinin ilçeye bağlı köy ve mahallelerde gerçekleştirdikleri bütçe görüşmeleri sona erdi. Yakında kasabanın mahallelerinde de 2021 yılı bütçesine yönelik mali çerçeve üzerine tartışmalar yapılacak.

Halkın görüşlerinin dinlendiği 50 toplantıda yapılan öneriler üzerine hazırlanan bütçe tasarısı Belediye Meclisinin gündemine alınacak.

Belediye Başkanı Necmi Ali, “Herhangi bir yerleşim yerinde, ne kadar küçük olursa olsun, insanlar fikir paylaşma ve tavsiyede bulunma fırsatına sahip. Bir yıl önce başlayan diyaloğa ve belediye idaresinin çalışmalarında tam şeffaflık ilkelerine bağlı kalıyoruz. Şimdiye kadar şunu özetleyebiliriz: İnsanlar yerleşim yerlerinin daha da iyileştirilmesini, yani daha fazla sokakların asfaltlanmasını ve aydınlatılmasını, su temini sorunlarının üstesinden gelinmesini istiyorlar. Dağ köylerinin itici olduğu ve insanların geleceğini şehirde gördüğü iddialarının aksine birçok yerleşim yerinde spor alanları ve oyun parkları yapılmasını istiyorlar, çünkü yarınlarını kendi köylerinde görüyorlar. Bütçe görüşmelerine kasabada devam ediyoruz” diye kaydetti.

Kaynak: Kırcaali Haber

Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


fes 2021-01-14 16:25:11
Görevlerini doğru yapıp yapmadıklarını bilmem, ama görevlerini yaparken çok hava attıklarını, hiç alçakgönüllü olmadıklarını biliyorum.

Nereden mi biliyorum, fotoğrafa baktım ve gördüm. Hava atan adam kaykıla kaykıla yürür, sen sanırsın bulgar generali orduyu teftiş ediyor.
Avni Denli 2021-01-16 13:43:50
Cebel Belediye Başkanı Sayın Necmi Ali çok başarılı bir bürokrat.Bulgaristan'ı daha yüksek mevkilerde temsil yeteneğine sahip.Fakat malesef Belediye başkanlığı görevinde ''PASİFİZE''ediliyor.
O tanrının siyaset okulunda donatılmış ve gönderilmiştir.''Bence''
Avni Denli/İstanbul
Şeyhcumalı 2021-01-17 08:24:26
Başkanın büçtçesi tıkırında Fesin yazdığı gibi yürüyüşünden belli.
fes 2021-01-17 10:22:49
Türkler şan şöhreti severler, bu kanlarında var. Alçakgönüllü olmak iyi bir şey ama bizde it kopuk, cahil cuhela çoktur; alçakgönüllü diye adamın üstüne çıkarlar.

Necmi Ali iyi tahsil görmüş biri, oradaki türkler daha iyisini zor bulur.
İnce beli Cebeliiiii 2021-01-17 17:18:03
Tencerem var tavam var Cebelliyim avam var. Catlaaa fes catlaaaaa

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1600
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« GERİ DÖN

All Rights Reserved © 2006-2020    "SENİ MEDYA" FİRMASI